Сторінки: 1 2 »

Більше новин шкільного життя на facebook сторінці ЗЗСО «Ліцей с. Березолуки»

Шкільні новини | Переглядів: 30 | Додав: Lesia | Дата: 20.10.2023 | Коментарі (1)

Шкільні новини | Переглядів: 88 | Додав: Lesia | Дата: 14.10.2022 | Коментарі (0)

Боже великий, єдиний, нам Україну храни!!!

Шкільні новини | Переглядів: 114 | Додав: Lesia | Дата: 22.09.2022 | Коментарі (0)

Увага! З 13.03.2020р. оголошується карантин

НАКАЗИ:

Увага! Всі завдання та матеріали уроків з фізики та інформатики з 16.03.2020 р. Ви можете переглянути ТУТ

Дистанійне навчання

Переглянути далі..

Шкільні новини | Переглядів: 433 | Додав: Lesia | Дата: 30.03.2020 | Коментарі (0)

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського фестивалю «Рух заради здоров’я», з метою формування у свідомості громадян потреби до систематичних занять фізичною культурою і спортом, презентації ранкової зарядки як дієвого засобу покращення фізичного самопочуття та активізації захисних сил організму людини, залучення всіх вікових груп та категорій громадян до регулярних занять фізичною культурою та спортом, і з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я в ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Березолуки» із 03.04.2019 по 05.04.2019 проходив Всеукраїнський фестиваль «Рух заради здоров’я»

Переглянути далі..

Шкільні новини | Переглядів: 349 | Додав: Lesia | Дата: 11.04.2019 | Коментарі (0)

Кір - інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Основне джерело інфекції - хвора людина.

Переглянути далі..

Шкільні новини | Переглядів: 365 | Додав: Lesia | Дата: 09.11.2018 | Коментарі (0)

Хорошою традицією у школі села Березолуки стало проведення свята урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним. Виставка, яка проходила в цей день у школі, не залишила без уваги жодного учня.Цікаві композиції з квітів, овочів, фруктів прикрашали коридор школи. Деякі роботи вражали своєю назвою, оригінальністю та складністю виконання.

Наймолодшим допомагали творити диво-букети та композиції з овочів і фруктів батьки та класоводи, а в старшокласників вистачало сил, натхнення і, головне, фантазії, щоб самим виготовити неповторні експонати осінньої виставки.

Переможців на святі не визначали, оскільки всі роботи були по-своєму неповторні.

Шкільні новини | Переглядів: 348 | Додав: Lesia | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ШКОЛІ СТАВ СПРАВЖНІМ СВЯТОМ ДЛЯ УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ, І ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ШКОЛИ. БІЛЯ ВХОДУ ГОРДО ЗАМАЙОРІВ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР. УРОЧИСТА ЛІНІЙКА ПРОЙШЛА ПІД ЗВУКИ МУЗИКИ ТА ПІСЕНЬ ПРО ШКОЛУ, ПІД СХВАЛЬНІ ОПЛЕСКИ НАГОРОДЖЕНИМ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ ТА ОЛІМПІАДАХ.

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА РАДО ПРИЙНЯЛА У ТВОРЧО РОЗФАРБОВАНИЙ КЛАС ДЕВ’ЯТЕРО МАЛЕНЬКИХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ. СПРАВЖНІМИ ДОРОСЛИМИ ДЯДЯМИ ТА ТЬОТЯМИ СТАЛИ ДЛЯ НИХ УЧНІ 11 КЛАСУ, ЯКІ ПОДАРУВАЛИ ШКОЛЯРАМ НЕВЕЛИКІ СУВЕНІРИ. НАВІТЬ САМ ДИРЕКТОР ТРІШКИ ПІДСОЛОДИВ ПОЧАТОК ДОРОГИ ЗНАНЬ ПЕРШОКЛАСНИКІВ СМАЧНИМИ ШОКОЛАДКАМИ.

З ОПТИМІЗМОМ ТА ВІРОЮ У КРАЩЕ МАЙБУТНЄ ПРИЙШЛИ ПРИВІТАТИ НАС ГОСТІ ТА БАТЬКИ УЧНІВ.

В ДОБРУ ПУТЬ, ОНОВЛЕНА ШКОЛО!!!

Шкільні новини | Переглядів: 384 | Додав: Lesia | Дата: 03.09.2018 | Коментарі (0)

Кожну другу суботу лютого наша школа гостинно відчиняє двері для усіх колишніх випускників. Так і цього року, не дивлячись на примхи погоди, прибули ті, хто закінчив школу 50, 40, 30, 25 років тому і зовсім юні, які вийшли з-за шкільної парти декілька років тому.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор школи Блажко Володимир Святославович. Гості із захопленням переглянули мультимедійну презентацію «Школа у свята та будні», де побачили школярів, вчителів під час навчання та відпочинку.

У зворушливих виступах Добровольської Валентини Ананіївни (випуск 1968 року), Приходько Орини Архипівни, Міщук Тетяни Василівни (випуск 1978 року), Бак Галини Миколаївни (випуск 1993 року) прозвучали слова подяки учителям школи, спогади про свої шкільні роки, про шкільну дружбу, побажання сьогоднішнім учням наполегливо навчатися.

Усіх у залі схвилювала  своїм співом і небайдужістю за долю України Валентина  Добровольська. Її теплі слова спогадів проникли в душу кожного присутнього.

Учні школи, провівши ретельну «перевірку навчального закладу», дослідивши глибоко шкільне та сучасне життя колишніх учнів, поставили відмінну оцінку школі, яка має таких гідних випускників. Разом із тим школярі вітали усіх гостей веселими піснями, гарними віршами.

На закінчення свята, випускники дякували дирекції школи, вчителям та учням за організацію такого теплого вечора. Завершенням зустрічі стала пісня «Многая літа…» яку виконали всі разом.

Шкільні новини | Переглядів: 433 | Додав: Lesia | Дата: 24.02.2018 | Коментарі (0)

Кожного року на Різдво наша школа гостинно чекає, що до нас прийдуть колядники сповістити вістку про народження Ісуса Христа, привітати господарівта школярів  зі святами і побажати їм на прийдешній рік різноманітних ласк. Так і цього року привітні колективи із сіл Підгірне, Залісці, Березолуки  побажали миру, тепла, приємних зимових вечорів у родинному колі,  здоров’я надійного, творчих здобутків. Активну участь у святі взяли і учні школи, подарувавши  дуже гарне та емоційно багате різдвяне дійство.

КОЛЕКТИВ С. БЕРЕЗОЛУКИ

Колектив учителів

дитячий колектив

колектив с. Залісці