Кожну другу суботу лютого наша школа гостинно відчиняє двері для усіх колишніх випускників. Так і цього року, не дивлячись на примхи погоди, прибули ті, хто закінчив школу 50, 40, 30, 25 років тому і зовсім юні, які вийшли з-за шкільної парти декілька років тому.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор школи Блажко Володимир Святославович. Гості із захопленням переглянули мультимедійну презентацію «Школа у свята та будні», де побачили школярів, вчителів під час навчання та відпочинку.

У зворушливих виступах Добровольської Валентини Ананіївни (випуск 1968 року), Приходько Орини Архипівни, Міщук Тетяни Василівни (випуск 1978 року), Бак Галини Миколаївни (випуск 1993 року) прозвучали слова подяки учителям школи, спогади про свої шкільні роки, про шкільну дружбу, побажання сьогоднішнім учням наполегливо навчатися.

Усіх у залі схвилювала  своїм співом і небайдужістю за долю України Валентина  Добровольська. Її теплі слова спогадів проникли в душу кожного присутнього.

Учні школи, провівши ретельну «перевірку навчального закладу», дослідивши глибоко шкільне та сучасне життя колишніх учнів, поставили відмінну оцінку школі, яка має таких гідних випускників. Разом із тим школярі вітали усіх гостей веселими піснями, гарними віршами.

На закінчення свята, випускники дякували дирекції школи, вчителям та учням за організацію такого теплого вечора. Завершенням зустрічі стала пісня «Многая літа…» яку виконали всі разом.

Категорія: Шкільні новини | Додав: Lesia (24.02.2018)
Переглядів: 439 | Рейтинг: 0.0/0