"16 днів проти насильства": чому це важливо

Соціальна акція "16 днів активності проти насильства" – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.

Кампанія "16 днів проти насильства" охоплює такі важливі дати:

• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
  • 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера
  • 6 грудня – Вшанування пам'яті студенток, розстріляних у Монреалі
  • 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини

Основними завданнями акції "16 днів проти насильства" є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об'єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.

Читати далі..

Це актуально дітям | Переглядів: 33 | Додав: Lesia | Дата: 27.11.2023 | Коментарі (0)

КОПАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей села Березолуки»

вул. Перемоги, 29/А, с. Березолуки, 45144,   e-mail: sh_berezoluki@ukr.net

код ЄДРПОУ 20140387

Н А К А З

«06 »  вересня                                 № 30

Про використання мобільних телефонів

під час освітнього процесу

З метою якісного забезпечення організації освітнього  процесу, поліпшення організації режиму роботи, захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу

НАКАЗУЮ:

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДАЛІ..

Це актуально дітям | Переглядів: 61 | Додав: Lesia | Дата: 17.09.2023 | Коментарі (0)

КОПАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей села Березолуки»

вул. Перемоги, 29/А, с. Березолуки, 45144,   e-mail: sh_berezoluki@ukr.net

код ЄДРПОУ 20140387

НАКАЗ

від “01” вересня 2023р.                                                                                  №  24

Про затвердження алгоритму дій

учасників освітнього процесу

за сигналом «Повітряна тривога»

З метою забезпечення безпечного перебування учасників освітнього процесу та працівників  у ЗЗСО «Ліцей с. Берзолуки», відповідно до  статті 33 Кодексу цивільного захисту України та відповідно до Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841, пункту 2 статті 25 Закону України «Про освіту»,

НАКАЗУЮ:

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДАЛІ..

Це актуально дітям | Переглядів: 49 | Додав: Lesia | Дата: 17.09.2023 | Коментарі (0)

Це актуально дітям | Переглядів: 138 | Додав: Lesia | Дата: 24.02.2022 | Коментарі (0)

Це актуально дітям | Переглядів: 135 | Додав: Lesia | Дата: 23.02.2022 | Коментарі (0)

Це актуально дітям | Переглядів: 131 | Додав: Lesia | Дата: 23.02.2022 | Коментарі (0)

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ» ЛІНІЙ,

за якими можна отримати психологічну підтримку у разі потрапляння в ризиковані для здоров’я ситуації, в тому числі випадки, пов’язані із соціальними мережами:

- 0-800-500-225 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів;

- 116111 - безкоштовно з мобільних телефонів;

Безкоштовна цілодобова «гаряча» лінія для жертв домашнього насильства

Безкоштовна Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства

116-123

Це актуально дітям | Переглядів: 132 | Додав: Lesia | Дата: 12.02.2022 | Коментарі (0)