Протягом жовтня в Україні проводяться Місяць кібербезпеки. Його мета – привернення уваги суспільства до питань кіберзахисту. Особливо важливо підтримувати у кіберпросторі відповідальну поведінки кожного у воєнний час. З метою підвищення рівня цифрових навичок та кібергігієни можна пройти на Єдиному державному веб-порталі цифрової освіти “Дія. Цифрова освіта”:

✓ Обережно! Кібершахраї;

✓ Про кібербулінг для підлітків;

✓ Кіберняні;

✓ Безпека дітей в інтернеті для батьків

Безпечний інтернет | Переглядів: 30 | Додав: Lesia | Дата: 11.10.2023 | Коментарі (0)

Безпечний інтернет | Переглядів: 75 | Додав: Lesia | Дата: 09.12.2022 | Коментарі (0)

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Пропонуємо переглянути серіал для батьків

"Безпека дітей в інтернеті"

Про що цей серіал?

Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу? Всі ці та багато інших запитань обговорюються в цьому серіалі.

Цей курс для того, аби навчити батьків допомагати дітям використовувати інтернет та цифрові пристрої безпечно і з користю.

Для чого це вам?

- Розуміти, які онлайн-ігри безпечні.

- Протидіяти кібербулінгу.

- Уберегти від грумінгу.

- Захистити від секстингу.

- Попередити самогубство дитини.

- Попередити сексторшен.

- Говорити про секс зі своїми дітьми.

- Розуміти онлайн-спілкування дітей.

- Відрізняти шкідливий контент.

Безпечний інтернет | Переглядів: 133 | Додав: Lesia | Дата: 12.02.2022 | Коментарі (0)