Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського фестивалю «Рух заради здоров’я», з метою формування у свідомості громадян потреби до систематичних занять фізичною культурою і спортом, презентації ранкової зарядки як дієвого засобу покращення фізичного самопочуття та активізації захисних сил організму людини, залучення всіх вікових груп та категорій громадян до регулярних занять фізичною культурою та спортом, і з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я в ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Березолуки» із 03.04.2019 по 05.04.2019 проходив Всеукраїнський фестиваль «Рух заради здоров’я». Основними завданнями заходу були:

- популяризація здорового способу життя;

- стимулювання дітей та молоді до занять ранкової зарядки як одного з чинників фізичного розвитку та зміцнення здоров'я людини;

- виховання стійкого інтересу i звички до систематичних занять фізичною культурою i спортом;

- сприяння до фізичного розвитку і загартування організму.

Фестиваль подарував всім чудовий настрій та спонукав учнів до здорового способу життя та активного відпочинку.

Школярі із задоволенням та користю для свого здоров’я виконували зарядку, запропоновані вчителями фізкультури початкових класів: Ліщук Т.Є., Павловської Д.В., Бак Г.М., Остапюк І.Л. та вчителів фізкультури 5-11 класів - Гнатюка В.І., Гнатюка О.В.

Категорія: Шкільні новини | Додав: Lesia (11.04.2019)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0