У категорії матеріалів: 13
Показано матеріалів: 11-13
Сторінки: « 1 2


Уже стало хорошою традицією у школі проведення свята квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом «Квітковий осінній вернісаж». У святі брали участь усі класи школи. Учасники підготували по одній  неповторній композиції з осінніх квітів. Тут були і «Осіння палітра» - 1 клас, триптих «Осіння мелодія» - 9 клас, «Будиночок осені» – 11 клас, «Королева осені» - 3 клас, «Осінній Ведмедик» - 7 клас, кошики осінніх композицій – 6,10 класи, квіткові композиції на патріотичну тематику  – 2, 8 класи.

 Після перегляду квіткових  композицій мелодійно звучали зі сцени пісні, ліричні  вірші про осінь, розважала присутніх  Осінь, яка прийшла у гості.

Журі оцінило роботи учасників і підбили підсумки. У результаті усі учасники осіннього вернісажу були відмічені: «За геніальність та простоту» - композиція учнів 1 класу. «За креативність та творчість» - 5 клас, «За оригінальні квіткові скульптурні композиції» -3,7 класи, «За вишуканість та майстерність» - 6 клас, «За багатогранність та філософський зміст композиції» - 9 клас, «За патріотизм у створенні композицій» - 2,8 класи, «За лаконічність ідеї» - 11 клас.

Діти, батьки і гості ще довго ділилися враженнями від осіннього свята, яке підготувала педагог-організатор Кузьмук Ж.М.

Шкільні новини | Переглядів: 388 | Додав: Lesia | Дата: 14.10.2017 | Коментарі (0)

Нещодавно учні нашої школи здійснили подорож за маршрутом Березолуки - Луцьк – Тернопіль – Більче Золоте – Хотин – Кам’янець-Подільський – Бакота. Скільки цікавого і нового побачили! Помандрували тернопільським ставом, відвідали печеру Вертеба у Більчі Золотому. У печері всіх зацікавила розповідь екскурсовода про трипільську культуру.

А скільки вражень від фортеці в Хотині!  Гарні кради, прогулянка по фортеці залишиться у спогадах назавжди.

Місто Кам’янець-Подільський зустріло нас гарною погодою. Величні вежі фортеці перенесли усіх у ті давні часи, коли біля її стін ішли бої за рідну землю, за волю і незалежність.

Але найчудовіші враження від краєвидів Дністровського водосховища. Мандрівка на катері по Дністру, його каньйонах була неперевершеною. Високі скелясті береги Дністра, чудова пророда, тиха спокійна річка – все це буде для нас незабутнім.

В котрий раз дивуєшся тому, скільки гарних, чудових місць є в нашій країні! Скільки ще всього незвіданого і небаченого. Чомусь свого не цінуємо, а шукаємо краси за кордоном. Ми ще раз пересвідчилися, що мандрівка по Україні, по наших чудових місцинах дуже цікава, приваблива і навчальна.

Шкільні новини | Переглядів: 417 | Додав: Lesia | Дата: 04.10.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні, 1 вересня 2017 року, одночасно із всіма школами України, у школі села Березолуки відбулося свято Першого дзвінка.

Вся велика шкільна родина зібралася разом. Школа світиться щастям, бо на її поріг вернулися діти.

Для 9 красивих, схвильованих першокласників - це особливий день.

Відсьогодні для них відкривається цікавий, таємничий світ шкільного життя.

Дійство минуло традиційно: музичні вітання дітей; промови педагогів та гостей свята; перший дзвоник та перші уроки…

Шкільні новини | Переглядів: 303 | Додав: Lesia | Дата: 01.09.2017 | Коментарі (0)


1-10 11-13