На виконання законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 року №872, із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.2020 №588, листа Міністерства освіти і науки України від 30.08.2021 №1/9-436 «Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році» пріоритетними завданнями ліцею є створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти, задоволення особливих освітніх потреб усіх учасників освітнього процесу, створення інклюзивного освітнього середовища.

На підставі заяв батьків учнів, висновків інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство 2021/2022 навчальному році в закладі освіти відкрито 5 клас з інклюзивною формою навчання.

У кабінетах створюються всі умови для навчання учня відповідно до індивідуальної програми розвитку, враховуючи потреби та можливості дитини.

Умови доступності | Переглядів: 134 | Додав: Lesia | Дата: 19.02.2022 | Коментарі (0)