Нещодавно учні нашої школи здійснили подорож за маршрутом Березолуки - Луцьк – Тернопіль – Більче Золоте – Хотин – Кам’янець-Подільський – Бакота. Скільки цікавого і нового побачили! Помандрували тернопільським ставом, відвідали печеру Вертеба у Більчі Золотому. У печері всіх зацікавила розповідь екскурсовода про трипільську культуру.

А скільки вражень від фортеці в Хотині!  Гарні кради, прогулянка по фортеці залишиться у спогадах назавжди.

Місто Кам’янець-Подільський зустріло нас гарною погодою. Величні вежі фортеці перенесли усіх у ті давні часи, коли біля її стін ішли бої за рідну землю, за волю і незалежність.

Але найчудовіші враження від краєвидів Дністровського водосховища. Мандрівка на катері по Дністру, його каньйонах була неперевершеною. Високі скелясті береги Дністра, чудова пророда, тиха спокійна річка – все це буде для нас незабутнім.

В котрий раз дивуєшся тому, скільки гарних, чудових місць є в нашій країні! Скільки ще всього незвіданого і небаченого. Чомусь свого не цінуємо, а шукаємо краси за кордоном. Ми ще раз пересвідчилися, що мандрівка по Україні, по наших чудових місцинах дуже цікава, приваблива і навчальна.

Категорія: Шкільні новини | Додав: Lesia (04.10.2017)
Переглядів: 454 | Рейтинг: 0.0/0