Уже стало хорошою традицією у школі проведення свята квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом «Квітковий осінній вернісаж». У святі брали участь усі класи школи. Учасники підготували по одній  неповторній композиції з осінніх квітів. Тут були і «Осіння палітра» - 1 клас, триптих «Осіння мелодія» - 9 клас, «Будиночок осені» – 11 клас, «Королева осені» - 3 клас, «Осінній Ведмедик» - 7 клас, кошики осінніх композицій – 6,10 класи, квіткові композиції на патріотичну тематику  – 2, 8 класи.

Після перегляду квіткових  композицій мелодійно звучали зі сцени пісні, ліричні  вірші про осінь, розважала присутніх  Осінь, яка прийшла у гості.

Журі оцінило роботи учасників і підбили підсумки. У результаті усі учасники осіннього вернісажу були відмічені: «За геніальність та простоту» - композиція учнів 1 класу. «За креативність та творчість» - 5 клас, «За оригінальні квіткові скульптурні композиції» -3,7 класи, «За вишуканість та майстерність» - 6 клас, «За багатогранність та філософський зміст композиції» - 9 клас, «За патріотизм у створенні композицій» - 2,8 класи, «За лаконічність ідеї» - 11 клас.

Діти, батьки і гості ще довго ділилися враженнями від осіннього свята, яке підготувала педагог-організатор Кузьмук Ж.М.

Категорія: Шкільні новини | Додав: Lesia (14.10.2017)
Переглядів: 419 | Рейтинг: 0.0/0