КОПАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей села Березолуки»

вул. Перемоги, 29/А, с. Березолуки, 45144,   e-mail: sh_berezoluki@ukr.net

код ЄДРПОУ 20140387

Н А К А З

«06 »  вересня                                 № 30

Про використання мобільних телефонів

під час освітнього процесу

З метою якісного забезпечення організації освітнього  процесу, поліпшення організації режиму роботи, захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити з   01 вересня 2023 року використання мобільних телефонів у навчальному закладі всіма учасниками  освітнього  процесу під час проведення навчальних занять.

2. Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв у беззвуковому режимі.

3. У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.

4. Активізувати наступний порядок використання мобільних телефонів під час освітнього  процесу: (додаток 1)

5. Адміністрація та педагогічний колектив не несе відповідальності за збереження мобільного телефона та його пошуки у разі зникнення. Відповідальність за збереження телефона лежить тільки  його власнику.

6. Заступнику директора з навчально-виховної роботи    до  05.09.2023 ознайомити учнів та педагогічних працівників зі змістом даного наказу на шкільній лінійці, а також розмістити на стенді учнівського самоврядування.

7.  Вчителю інформатики Макаровій С.М. розмістити інформацію щодо порядку використання мобільних телефонів під час освітнього  процесу   на сторінках «Новини», «Сторінка для батьків та учнів»  шкільного сайту.

8.  Класним керівникам 1-11 класів:

8.1.    До   05.09. 2023 ознайомити учнів з правилами використання мобільного телефона у громадських місцях і навчальному закладі.

8.2.    До  07.09. 2023   ознайомити батьків зі змістом даного наказу.

9. Відповідальність за виконання наказу покладаю на заступника директора з навчально-виховної роботи  Бондарук В.В.

10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор              __________________ Володимир БЛАЖКО

З наказом ознайомлені:__________

до наказу

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ

під час освітнього  процесу

·      Суворо заборонено використання мобільних телефонів під час освітнього  процесу  усім учасникам навчального процесу.

·      Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».

·      Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці.

·       У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.

·      Терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви.

·      Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце.

·      Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив не несе.

·      У випадку крадіжок мобільних телефонів дирекція та вчителі не вживають жодних заходів щодо їх пошуку.

·      Заборонено фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, так і під час уроків, виховних годин (крім оператора з учнівського та вчительського самоврядування).

·      Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

Категорія: Це актуально дітям | Додав: Lesia (17.09.2023)
Переглядів: 69 | Рейтинг: 0.0/0