Головна | Реєстрація | Вхід
ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березолуки
Меню сайту
Категорії розділу
Шкільні новини [4]
Історія школи [1]
Паспорт школи [1]
Колектив школи [1]
Адміністрація школи [1]
Наша школа [0]
Досягнення [0]
Випускники [1]
Відмінники [1]
Управління [0]
Мережа класів [1]
Статут [1]
Правила внутрішнього розпорядку [1]
Навчальний процес [0]
Нормативна база [1]
План роботи школи [0]
Розклад уроків [2]
Методична робота [1]
Виховна робота [1]
Традиції школи [1]
Позакласне [1]
Накази [0]
Атестація педагогічних кадрів [3]
Готуємося до ЗНО [1]
Готуємося до ДПА [1]
Інформація для батьків [1]
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Головна » Статті » Відмінники

    2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

     

    НАГОРОДЖЕНІ ПОХВАЛЬНИМ ЛИСТОМ

     

       1. ДЕМИДЧИК КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА  – 4 клас

       2. НЕСТЕРЕНКО ДІАНА АНДРІЇВНА – 4 клас

       3. ШТИЮК ДІАНА МИХАЙЛІВНА - 4 клас

       4. ДЕМЧИНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ – 5 клас

       5. БОРОДА ІВАННА СЕРГІЇВНА - 5 клас

       6. ДАНИЛІШИНА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА – 5 клас

       7. НЕСТЕРЕНКО СОФІЯ АНДРІЇВНА - 5 клас

       8. БАК ЮЛІЯ ПАВЛІВНА - 6 клас

       9. НАПЛЕТА БОГДАНА СВЯТОСЛАВІВНА – 6 клас

       10. БЕЗУШКО ХРИСТИНА МИКОЛАЇВНА - 6 клас

       11. БЕЗУШКО МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ – 6 клас

       12. БОЙМУК АННА ОЛЕКСАНДРІВНА - 8  клас

       13. МІЩАНЕНКО МАР’ЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА – 8 клас

     

    ДИРЕКТОР ШКОЛИ             В.С. БЛАЖКО

     

     

    2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

     

    НАГОРОДЖЕНІ ПОХВАЛЬНИМ ЛИСТОМ

     

       1. ДЕМИДЧИК КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА  – 5 клас

       2. НЕСТЕРЕНКО ДІАНА ДМИТРІВНА – 5 клас

       3. ДЕМЧИНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ – 6 клас

       4. НЕСТЕРЕНКО СОФІЯ АНДРІЇВНА - 6 клас

       5. ДЕМЧИНСЬКА СОЛОМІЯ АНДРІЇВНА – 3 клас

       6. ВЕНГЕРСЬКА АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА – 3 клас

       7. БЕЗУШКО СОФІЯ МИКОЛАЇВНА - 3 клас

       8. ОЛЕКСЮК ДАРІЯ  МИКОЛАЇВНА – 2 клас

       9. БАК ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРВНА – 2  клас

       10. ОКСЕНЮК ОРЕСТ ТАРАСОВИЧ - 2 клас

       11. НАПЛЕТА БОГДАНА СВЯТОСЛАВІВНА – 7 клас

       12. БЕЗУШКО ХРИСТИНА МИКОЛАЇВНА - 7 клас

       13. БЕЗУШКО МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ – 7 клас

     

    СВІДОЦТВА З ВІДЗНАКОЮ ОТРИМАЛИ:

       1. БОЙМУК АННА ОЛЕКСАНДРІВНА

       2. МІЩАНЕНКО МАР’ЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

     

    ДИРЕКТОР ШКОЛИ                  В.С. БЛАЖКО

    Категорія: Відмінники | Додав: Lesia (07.08.2017)
    Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *: