Головна | Реєстрація | Вхід
ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березолуки
Меню сайту
Категорії розділу
Шкільні новини [6]
Історія школи [1]
Паспорт школи [1]
Колектив школи [1]
Адміністрація школи [1]
Наша школа [0]
Досягнення [0]
Випускники [1]
Відмінники [1]
Управління [0]
Мережа класів [1]
Статут [1]
Правила внутрішнього розпорядку [1]
Навчальний процес [0]
Нормативна база [1]
План роботи школи [0]
Розклад уроків [0]
Методична робота [1]
Виховна робота [1]
Традиції школи [1]
Позакласне [1]
Накази [0]
Атестація педагогічних кадрів [3]
Готуємося до ЗНО [1]
Готуємося до ДПА [1]
Інформація для батьків [1]
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 13
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Головна » Статті » Шкільні новини

    НАКАЗ «Про перевід учнів 1-8 класів до наступних»

    ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЯ С. БЕРЕЗОЛУКИ

     вул. Перемоги, 29/а, с.Березолуки, Рожищенський район, Волинська область, 45144

    тел.:(03368)94-5-47, e-mail: sh_berezoluki@ukr.net

    код ЄДРПОУ 20140387

    НАКАЗ

    від ______________                         №_____

    «Про перевід учнів 1-8 класів до наступних»

    Керуючись рішенням педагогічної ради № 5 від 1 червня 2016 року та результатами річного оцінювання учнів,

    НАКАЗУЮ:

    1. Перевести до 2 класу таких учнів:
    1. Бак Олександра Олександрівна
    2. Гузюк Олена Василівна
    3. Катеринюк Христина Сергіївна
    4. Любчук Вікторія Олександрівна
    5. Нестеренко Денис Андрійович
    6. Оксенюк Орест Тарасович
    7. Олексюк Дарія Миколаївна
    8. Олексюк Олександр Сергійович
    9. Пащук Олександр Романович
    10. Покальчук Руслана Валентинівна
    11. Фасоля Олена Леонідівна
    12. Хорошилов Роман Юрійович
    13. Чистюнін Ілля Олександрович

     

    1. Перевести до 3 класу таких учнів:
    1. Боймук Єлизавета Олександрівна
    2. Безушко Софія Миколаївна
    3. Венгерська Анастасія Сергіївна
    4. Гузюк Богдан Васильович
    5. Демидчик Владислав Сергійович
    6. Касіян Ангеліна Святославівна
    7. Кужелюк Денис Романович
    8. Мосійчук Роман Миколайович
    9. Нестеренко Давид Дмитрович
    10.  Петрук Денис Миколайович
    11.  Сидорук Максим Юрійович
    12.  Сікорський Руслан Сергійович
    13.  Янченко Станіслав Віталійович
    14.  Берлевич Микола Сергійович

     

    1. Перевести до 4 класу таких учнів:
    1. Анточа Володимира Сергійовича
    2. Анточа Андрія Сергійовича
    3. Наплету Дениса Святославовича
    4. Новосада Івана Богдановича
    5. Стоянович Єву Павлівну

     

    1. Перевести до 5 класу таких учнів:
    1. Богославський Олександр Володимирович
    2. Борисюк Ірина Вікторівна
    3. Годованюк Надія Андріївна
    4. Демидчик Катерина Сергіївна
    5. Нестеренко Діана Дмитрівна
    6. Штиюк Діана Михайлівна
    7. Зінчук Олександр Олександрович
    8. Бондарук Ярослав Русланович

    4.1. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

    1. Демидчик Катерину Сергіївну
    2. Нестеренко Діану Дмитрівну
    3. Штиюк Діану Михайлівну

    4.2. Перевести учня 4 класу Юзепчука Олександра Олександровича при умові проходження ним державної підсумкової атестації.

     

    5. Перевести до 6 класу таких учнів:

    1. Данилішина Катерина Володимирівна
    2. Максимчук Ангеліна Олександрівна
    3. Максимчук Олена Олександрівна
    4. Нестеренко Софія Андріївна
    5. Сачик Микола Валерійович
    6. Борода Іванна Сергіївна
    7. Демчинський Віталій Андрійович
    8. де Вріс Ніко Хендрікович
    9. Кревський Олександр Анатолійович
    10. Левчук Вікторія Петрівна

    5.1. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

    1. Данилішину Катерину Володимирівну
    2. Бороду Іванну Сергіївну
    3. Демчинського Віталія Андрійовича
    4. Нестеренко Софію Андріївну

     

    6. Перевести до 7 класу таких учнів:

    1. Бак Юлія Павлівна
    2. Безушко Михайло Миколайович
    3. Безушко Христина Миколаївна
    4. Ковальчук Олександр Русланович
    5. Наплета Богдана Святославівна
    6. Скуба Дарина Олександрівна
    7. Тимощук Вікторія Петрівна
    8. Ковальчук Мар’яна Сергіївна

    6.1. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

    1. Бак Юлію Павлівну
    2. Безушко Михайла Миколайовича
    3. Безушко Христину Миколаївну
    4. Наплету Богдану Святославівну

     

    7. Перевести до 8 класу таких учнів:

    1. Анточ Марину Сергіївну
    2. Сачик Вероніку Валеріївну
    3. Сніжка Дмитра Васильовича
    4. Лосіча Івана Васильовича
    5. Фасолю Анну Сергіївну
    6. Бороду Артема Петровича
    7. Юзипчук Марту
    8. Юзепчук Алекса

     

    8. Перевести до 9 класу таких учнів:

    1. Боймук Анну Олександрівну
    2. Карпюка Дениса Сергійовича
    3. Міщаненко Мар'яну Олександрівну
    4. Наплету Юрія Валентиновича
    5. Олексюка Вадима Сергійовича
    6. Сидорук Василину Юріївну
    7. Хоміча Андрія Михайловича

    8.1. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

    1. Боймук Анну Олександрівну
    2. Міщаненко Мар'яну Олександрівну

    8.2.Виключити зі складу учнів 8 класу Ковальчука Сергія Сергійовича.

     

     

     

    Директор школи                                                                        В. С. Блажко

     

     

     

    Категорія: Шкільні новини | Додав: Lesia (03.06.2016)
    Переглядів: 114 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *: